Processing...
Processing...
Processing...
Jūsų naršyklės versija nepalaikoma, todėl galite matyti iškreiptą vaizdą arba dalis funkcionalumo gali būti neprieinama.
Processing...
Processing...

Apie i.APS

Išbandyti i.APS demonstracinę versiją

i.APS projekto tikslas - suteikti elektronines supaprastintos apskaitos tvarkymo paslaugas smulkiajam verslui (gyventojams, vykdantiems individualią veiklą, įsigijusiems verslo liudijimą ar pagal pažymą), panaudojant VMI kaupiamus duomenis, tokiu būdu mažinant administracinę naštą mokesčių mokėtojui (toliau - MM) bei užtikrinant efektyvesnę smulkiojo verslo pajamų apskaitymo ir mokestinių prievolių vykdymo kontrolę.

 i.APS sąsajos su i.MAS posistemėmis

i.SAF (E. sąskaitų faktūrų posistemis) – i.APS naudotojai galės išsirašyti sąskaitas faktūras ir PVM sąskaitas faktūras, kurių duomenis i.APS automatiškai perkels į pajamų-išlaidų žurnalus
i.EKA (Išmaniųjų elektroninių kasos aparatų posistemis) - i.APS naudotojams, naudojantiems kasos aparatus, duomenys automatiškai bus perkeliami į pajamų-išlaidų žurnalus (bus realizuota įgyvendinus i.EKA projektą).
i.KON (Išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemis) – savalaikis neatitikimų nustatymas, mokesčių mokėtojų informavimas apie nustatytus neatitikimus (bus realizuota įgyvendinus i.KON projektą).

sasaja2.png

i.APS projekto trukmė – 9 mėn.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2018 m. kovo 30 d.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2018 m. gruodžio 31 d.

Bendras i.APS projekto darbų planas

projekto įgyvendinimas.png

Sėkmingos i.APS projekto pabaigos kriterijai

Sukurtas Nuotolinių apskaitos paslaugų smulkiajam verslui (i.APS) posistemis.
i.APS naudotojų dalis (iš atitinkamų tikslinių grupių) nuo paslaugų sukūrimo - 30 proc.

i.aps darbų planas3.png

es logo.PNG


Projektas „Nuotolinių apskaitos paslaugų smulkiajam verslui (i.APS) posistemio sukūrimas ir įdiegimas“ 

Daugiau informacijos apie i.APS projektą gali suteikti 
Projekto vadovė Inga Gedminienė 
 (tel. (8 5)  2668 219, mob. 8 616 37883, el. p. [email protected]) 

Savalaikis neatitikimų nustatymas ir eliminavimas, automatizuotas mokesčių mokėtojų informavimas apie nustatytus neatitikimus, atliekamas savalaikis pažeidimų nustatymas, leisiantis ne tik atlikti rezultatyvius kontrolės veiksmus, bet ir lengviau išieškoti apskaičiuotas mokesčių ir su jais susijusias sumas bei užkirsti kelią tolimesniems mokestiniams pažeidimams.

Processing...
Processing...
Processing...
Processing...